חיים הפרטיים של חשפנית

חשפניות

הרבה שועלים ” ומה עם חיים הפרטיים של חשפנית ? ” או שיש כאלו גם שבכלל אומרים  ” היא חשפנית אין לה חיים פרטיים ” אבל זה לא נכון . לחשפנית כמו לכל בן אדם אחר יש חיים פרטיים וכמובן שהיא לא חייבת להיות לבד אלא ההפך הרבה בנות חשפניות שכבר נשואים ויש כאלו שיש להן גם ילדים . חשפנות זה סך הכל עבודה . וסוג הזה של העבודה הוא באה אלינו עוד מהתקופות העתיקות כשרקדניות של חצר המלך רקדו ריקודים ארוטיים בעירום למלכים שבאו לבקר או לאנשי ההרמון .

בימינו המקצועה הזה עדיין נישאר אבל החוקים השתנו . למשל חשפניות לא רוקדות אכשיו מפני מלכים וכמובן שלא בהרמון . היום לראות ריקוד של חשפנית יכול כל אחד . זה לא עולה הרבה כסף וכמובן אין איסורים למי שכן יכול לראות ולמי שלא יכול לראות . היום גם נשים וגם גברים יכולים לצפות במופעי החשפנות . כל חשפנית היא מכבדת את עצמה ושומרת על המראה שלה וכמובן גם על הבריאות שלה .

כל חשפנית היא אישה רגילה שבנוסף לזה מאוד נשית וסקסית . כל חשפניות למסיבת רווקים יודעת לפנק גבר בלי לגעת בו ולמשוך לעצמה תשומת לב של הרבה מהקהל . כל בחורה שהחליתה להיתעסק בחשפנות עושה לעצמה הגבלות מה היא כן מוכנה לעשות ומה לא . יש הרבה בנות שלא שמות הגבלות וזה לא טוב כי כך בחורה מדרדרת למתה וזה לא נכון . חשפנות צריך להישאר ברמה של אומנות הריקוד הארוטי ולא יותר מי זה . חבל שכאן בישראל הקהל שלנו לא יודעה לקבל חשפנות בצורה נכונה של הקלסה של ריקוד הארוטי .

 רקדניות לאירועים  תקליטן   הפקת אירועים  רקדניות ברזילאיות  רקדנית בטן  חתן כלה צלם לאירועים לחתונה חשפניות למסיבת רווקים חשפן למסיבת רווקות  חשפניות חיים הפרטיים של חשפנית חשפנות זה אומנות של ריקוד איזה חשפניות מתאימות לעבודה בחשפנות פירוטכניקה  ריקוד חתן כלה עיצוב אירועים

You must be logged in to post a comment.