חשפן למסיבת רווקות

חשפן למסיבת רווקים

חשפן – זה גבר עם בטחון עצמי גבוהה שלא מפחד מהסתכלויות של אנשים והוא זה שאוהב ומושך תשומת לב כלפיו ! חשפן למסיבת רווקות – הוא גבר ששומר על עצמו כמו בחורה כוסית ולא רואה אף אחר בעיניים ! זה גבר שהולך כל יום לחדר כושר ונהנה מכל רגע שהוא נמצאה שם ובוחן את עצמו במראה שנימצאת שם אחרי כל פעילות שהוא עשה על המכשיר כדי ליראות האם גדל לו שריר מפעם הקודמת  , זה הגבר שמוריד שערות מכל הגוף בציפיות שכך זה יותר סקסי ובלי שיערות בנות יהבו אותו עוד יותר , זה הגבר ששומר על הציפורניים שלו כי אימא לימדה אותו מילדות שבנות אוהבות גברים ששומרים על המראה שלהם כמו נסיכים ומסתכלות דבר ראשון על הידיים של גבר עד כמה שהם מתופחות ועל מנת להשיג את המראה המצופה הם שמים קרם לידיים ורגליים כל הזמן אחרי מקלחת ובהיזדמנות במשך היום , וזה הגבר ששומר על יכות השיער שלו וחס וחלילה הוא יעמוד לא כמו שצריך או יהיה יבש או יותר מידי שומני ועל מנת לאצור את הבעיות האלו כול הזמן מתיעץ עם הספר האישי שלו . . .

הוא בוחן ליד המראה איזו תסרוקת כדי לו לעשות ואולי כן שווה לצבועה שיער אם רואים שיערה לבנה יוצאת בטעות מאיפה שהוא בין השיערות על הראש . זה הגבר שיש לו מנוי למיתת שיזוף כי הוא רוצה כל הזמן גם בקיץ וגם בחורף להיות שיזוף ובלי סימני תחתון . . . זה הגבר שקונה לעצמו בושם יוקרתי מאוד כדי להרגיש את עצמו ברמה ושכולם בסביבה רק מיריחת הבושם שלו ישתגעו ויחשבו עליו כל היום . . . חשפן תמיד ילבש בגדים מחברות מוכרות ויעדיף מראה של מאצ’ו האמיתי כדי שבנות רק מהמראה שלו כבר היו יודעות שהן מזמינות רק אותו כי הוא זה שהן מחפשות הוא החלום שלהן שלא התגשם בחיים יום יומיים ואין גבר כזה כמו שהן מדמיינות לעצמן רק הוא שהן ראו אותו בתמונות באתר או עצל מישהיא במסיבה הוא אמיתי כזה ואין אף אחד אחר כמוהו !

הוא יחיד שמשלב בעצמו גבריות אמיתית שנותנת הרגשה של ביטחון וחוזק בידיים של הגבר הזה והוא שבו נצפים גם תכונות הנשיות כמו תיפוח עצמי והבנה מה אישה רוצה ! זה החשפן אמיתי , הוא צריך להיות חלום של כל אחת מהנשים ! הוא צריך להיות אחד כזה שכל אישה שרואה אותו אומרת  ” כן , זה הגבר של חלומותי ולא פגשתי כזה לעולם אז לפחות במסיבת רווקות אני יצפה לרחוק על הגבר האמיתי וכמה חבל שלא פגשתי אותו קודם ! ” . חשפנים אמיתי צריך להרגיש קהל ולעשות הכל כדי שאחריו ישער הרגה כזות כמו שהיה מתואר לפני ! הוא צריך ליצור אווירה רומנטית ויחד עם זות סולידית כך שירגישו מתח בין הקהל והחשפן וביחד עם זות שהגבול הזה יהיה כזה עדין וכימאט לא נצפה . . . הוא צריך לדעת ליצור אגדה שבה מאמינה כל אישה ! כי נשים לא מזמינים חשפן כדי לגעת בו או לצחוק הן מזמינות כי הן רוצות לפחוד בכסף לקנות את הדמוי של גבר אמיתי כמו שהן מחפשות כל החיים ואולי שהוא ידליק בהן עוד תקווה לימצוא גבר כזה לחיים ! זה הדמוי של הנסיך שכל בחורה שבעולם מחכה לו על סוס לבן !

 רקדניות לאירועים  תקליטן   הפקת אירועים  רקדניות ברזילאיות  רקדנית בטן  חתן כלה צלם לאירועים לחתונה חשפניות למסיבת רווקים חשפן למסיבת רווקות  חשפניות חיים הפרטיים של חשפנית חשפנות זה אומנות של ריקוד איזה חשפניות מתאימות לעבודה בחשפנות פירוטכניקה  ריקוד חתן כלה עיצוב אירועים

You must be logged in to post a comment.