חשפנות זה אומנות של ריקוד

חשפניות

חשפנות זה אומנות של ריקוד הארוטי מול קהל או בן אדם אחד . זה אומנות של ריקוד בעירום מלאה כך שזה יתן תשוקה מול משהוא אינטימי וגרנדיאוזי לכל הצופים במופעה . לא לכל בחורה יש את היכולת לסקרן קהל ולהביאה אותו להרגשות לא רגילות כמו תשוקה ורצון . יש בחורות שעובדות בחשפנות בלי הקרטריונים האלו אבל זה מוריד מהביקוש של אותה בחורה כי גברים אוהבים לראות קודם כל איך בחורה על הבמה ומה הוא מרגיש מתי שהיא רוקדת מולו והאם זה שווה לקחת אותה כי לגבר חשוב שהבחורה תמשוך אותו .

הרבה בחורות לומדות הרבה תריקים שאוהבים גברים תוך כדי עבודה . זה אי אפשר להסביר במילים אבל במעשים זה מובן מאליו .בנות חשפניות מלמדות אחת את השנייה איך צריך להתנהג עם המזמין ומה צריך לעשות כדי למשוך ממנו עוד כסף וכך שהוא ישאר מרוצה ופעם הבאה יזמין שוב אותה בחורה . יש חשפניות שהנשיות והסקסיות נתנה להן טבע והן לא צריכות ללמוד איך צריך להתנהג ומה לעשות כי זה באה להן טבעי ואולי גם בגלל זה הן בחרו בעבודה כזאות כי זה מה שהן יודעות לעשות יותר טוב מהכל .

כל חשפנית שטפחת את עצמה יותר מהבחורות רגילות וזה מאוד בולט לעין . חשפנית היא תמיד נראת טוב ולבושה בבגדים עם הטעם טוב . חשפניות בדרך כלל לא מתחרות אחת עם השנייה כי בישראל מאוד מבוקשת חשפנות ואין צורך לריב סתם כי גם כך כל אחת מהבנות תקבל מספיק הזמנות ובגלל זה בנות מעדיפות להשאר חברות ולעזור אחת לשנייה למצואה את עצמה בתחום שהיא בחרה שהתחום הוא לא קל .

 רקדניות לאירועים  תקליטן   הפקת אירועים  רקדניות ברזילאיות  רקדנית בטן  חתן כלה צלם לאירועים לחתונה חשפניות למסיבת רווקים חשפן למסיבת רווקות  חשפניות חיים הפרטיים של חשפנית חשפנות זה אומנות של ריקוד איזה חשפניות מתאימות לעבודה בחשפנות פירוטכניקה  ריקוד חתן כלה עיצוב אירועים

You must be logged in to post a comment.