חשפניות בישראל

חשפניות

כשאתם מארגנים מסיבה וביקר מסיבת רווקים אתם ישר חושבים על הבידור שיהיה במסיבה כי בלי זה יהיה משעמם ולא מעניין . בכל מסיבה יש צוות בידור משלה ופה כשאתם מארגנים מסיבת רווקים הצוות בידור שיכול להציל אותכם זה חשפניות ! חשפניות למסיבת רווקים מה יכול להיות יותר טוב מזה ? בכל מסיבת רווקים חושבים על זה אבל חבל שלא תמיד זוכרים את זה מראש ונזכרים בשלבים שונים . כמובן שיש אנשים שמזמינים מראש וזה נכון לעשות כך כי חשפניות תמיד מבוקשות ואם לשכוח מזה ולהתקשר במהלך האירועה סביר להניח שאף אחד לא יקבל את ההזמנה או שכן אבל בסופו של דבר לא יגיעו אליכם כי קודם כל נותנים אדיפות לאנשים שהזמינו מראש ! המחיר כשאתם מזמינים מראש או במהלך הערב הוא שונה . אם אתם עושים את זה כבר באירועה אז מחיר גבוהה יותר . אני יסביר אכשיו למה . כדי שהצוות יוכל להגיעה אליכם הוא צריך לבטל חברי שהזמינו מראש או להעביר אותם לזמן אחר וזה לא יפה ודורש מאמץ . חוץ מזה צוות לוקח סיכון לעבד את ההזמנה שנקלטעה מראש . מזה אפשר להגיעה למסכנה שלהזמין מראש הכי נכון לכולם . גם לכם לא יעלו מחיר עד השמיים וגם אנחנו לא נקלקל שם של החברה .

כמובן שלהשער בלי חשפניות במסיבת רווקים שלא נארכת כל יום אלא פעם בה רק כשחבר מתחתן או כשחברים איך שהוא נעספים ביחד בלי ילדים ונשים שלהם וזה קורה כל כך מעט לאחר החתונה , אז איך אפשר להשער בלי חשפניות . כמובן שבפעמים המעטים האלה שחברי יוצאים הם רוצים להנות עד הסוף ולהרגיש חיים החופשיים . כדי שזה לא יקרה צריך לחשוב קצת לפני ולהתקשר לחברת חשפנות כדי לסגור כל הפרטים מראש . זמן , כתובת המסיבה , שעה ותאריך . זה הדברים החשובים .

אין צורך לבחור חשפניות או לבקש להראות תמונות אמיתיות שלהן כי זה לא יקרה . אף אחת לא ירצה להראות את הפנים שלה במיוחד בארצינו הקטנה . חס וחלילה אתם מקירים אותה . בגלל זה אפשרי לתת אדיפויות שלכם למשל בלונדינית עם עיניים כחולות וחזה גדול ( כמובן שזה הכי מבוקש ) או שטנית עם עיניים ירוקות וחזה בינוני . או גם וגם שזה שילוב מהמם .

You must be logged in to post a comment.