חשפניות בצפון

alexandra_strippers

חשפנית היא אישה שאוהבת את הגוף שלה ולא מתביישת להראות אותו לאחרים . היא גאה בו ומוכנה לתת להיתרשם ממנו לקהל . היא מלאה בביטחון עצמי והיא לא צריכה שוב ושוב להוכיח שהיא טובה ויפה . היא יודעת את זה גם כך . כל חשפנית היא שומרת על עצמה כי היא יודעת שהמראה שלה בשבילה זה הכל . אם לא היופי שלה אז היא לא היתה חשפננית שיודעת לגנוב את הלבבות של הרבה גברים ונשים .

חשפנית היא אישה שלא רק רוקדת אלא היא יודעת מה להגיד ומה לעשות כדי שלקוח יהיה מתורף אליה וירצה רק אותה ואיתן לה כל הכסף שהיא רוצה ואפילו לא חייב שזה יהיה גבר אלא גם אישה יכולה להיות את המטרה של חשפנית . כל הנשים בפנים קצת דו מיניות ואם חשפנית יודעת איך להתנהג נכון כדי להרשים את הבחורה אז היא מלכה במקצועה שלה …

כל חשפנית היא לומדת עם הזמן להוציאה מהלקוח את כל מה שהיא רוצה וזה לוקח קצת זמן . ידעה איך לעשות זאת באה עם ניסיון . בנות מלמדות אחת את השנייה את הטריקים שלהן ובסופו של דבר יוצרת חבורה של חשפניות שפשוט לוקחות את כל הנשמה מהלקוח . כל חשפנית היא נראת טוב מסיבה אחת פשוטה , כי קודם כל היא צריכה להרשים לקוח במראה שלה ורק אז בהתנהגות ודיבורים . אם היופי של חשפנית נתפס ולקוח דלוק עליה אז חצי מהעבודה כבר נעשה .

לאחר שבנות שעובדות בחשפנות משיגות את המטרות שלהן , הן פותחות רובן עסק ויוצאות מהחשפנות . חשפניות שמרגישות טעם טוב של הכסף כבר לא מסוגלות לעבוד בעבודה רגילה שבה צריך לעבוד כשה והרבה . העבודה יחידה שהן יוכלו לעבוד זה עסק שלהן שבו הן יוכלו להרוויח הרבה כסף ולא לעשות הרבה . עסק שלא רק יהיה כלי לרווחה כספית אלא גם יהיה תהנוג שלהן .

You must be logged in to post a comment.