חשפניות למסיבה בצפון

חשפניות

אני חשפנית ! כן , אני לא מתביישת כי אני יודעת שהמקצועה הזה עוזר לי להגיעה לחיים יפים מהר יותר ואצמעית . להיות חשפנית זה לא בושה ! לגנוב , ולהרוג זה בושה ! אני לא גונבת , גברים לבד נותנים לי כסף כדי לראות את הגוף היפה שלי . אני לא צריכה לעשות איתם משהו יותר מי משאני יכולה או מהגבולות שלי . וכן יש לי גבולות ! אני גם אישה וגם לי יש מצפון . אני גם רוצה להיות אהובה , אישה ואמא . אני חושבת על זה כל הזמן איזו אישה אני לבעלי ואיזו אמא אני לבני . אבל מסתבר שזה לא מפריעה אחד לשני . אני עובדת בלילות אבל כל היום אני פנויה ללעשות דברים בבית , לעשות סידורים בחוץ ולהיות עם בעלי וילד , לטוס לחו”ל , לנסועה בעמצה שבועה בלי לשעול אף אחד ! אני הבוס בשביל עצמי . זה מה שטוב פה . כמובן אי אפשר להשוות לפרנסה שלי ולבין מקצועה אחר . אני מרוויחה יותר מהאנשי הי טק . זה נותן לי הרבה אפשרויות בחיים .

אני לא יותר טובה מכולם אבל אני גם לא חושבת שיותר גרועה . להיות חשפנית זה משהו שבה מבפנים . כל אחת לא יכולה לעבוד במקצועה כזה . חשפנות דורש אומץ , פסיכולוגיה ספציפית , מראה מתאים ועוד הרבה דברים . לא כל גבר ירצה לחיות עם חשפנית אבל כל גבר מת לגעת בה ולפחות פעם בחיים לחיות את החוויה של מופעה חשפנות פרטית . בכל החלומות הכחולים הם רואים נשים יפות חטובות וסקסיות בתלבושת ספציפית כמו משטרה או אחות . זה בדיוק מה שעושה חשפנית ומתי שהם רואים מופעה כזה בלייף הם כאילו רואים את החלום שלהם שבה להתגשם .

כשאני עובדת בהזמנה פרטית אני לא רואה מולי גברים . אני רואה מולי כסף ובה להוציאה להם אותם . וזה לא רק אני כך . זה כל החשפניות . אין מה לדעוג לנשים של אותם גברים שבאו לחגוג מסיבת רווקים כי אנו חשפניות בצפון לא צריכות אותם ולא נעשה איתם משהו מעבר למופעה כי לרוב החשפניות יש כבר משפחות משלהן , יש בעל וילדים . זה רק עבודה שלנו לבואה ולחרמן , להגשים חלום . אפשר להגיד שאני פאיה .

You must be logged in to post a comment.