חשפניות למסיבת רווקים בצפון

חשפניות

כשאתם החלטם לארגן מסיבת רווקים לחבר ולהזמין חשפניות בצפון מה אדיפויות שלכם ? איזה חשפניות אתם רוצים לקבל ? איך אתם רואים אותם ? חשפניות הן רקדניות חושניות שעבודה שלהן זה לחרמן קהל ביקר גברים . כמובן שבשביל לעשות את העבודה שלה טוב חשפנית צריכה להראות על מאה אחוז !

אז איך היא צריכה להראות בידיאל ? מה הוא הידיאל של כל גבר ? או שאצל כולם הוא שונה ואין ממוצה ? מה שאנחנו יודעים זה שאישה שבאה לעבוד כחשפנית צריכה להיות חטובה אבל גם פה יש שעלה כי יש כאלו שאוהבים נשים בגוף טוב כמו שזה נקרה ויש כאלו שאוהבים דחלילים . אז מה היא התשובה ?

לדעתי חשפנית צריכה להיות ספורטיבית עד גבול מסוים , חטובה , אבל שיהיה לה תוסיק בולט , חזה לא קטן , עומד ויפה , גוף חלק ושזוף , פדקור על הרגליים , מניקור על הידיים , שער ארוך ולא משנה צבע כי אם אשה יפה ושומרת על היופי שלה צבע שיער זה כבר לא כזה חשוב . כמובן שיש גברים שיגידו לא רק בלונדינית כי זה מה שנהוג אכשיו לבקש אבל את האמת לא כולם אוהבים בלונדיניות . אני למשל אוהב שטניות . אני חושב הן ניראות יותר דומיננטיות וחזקות . אני לא אוהב סטומות . אבל כל אחד עם הדעה משלו . עוד משחשוב שפנים של בחורה יהיו נקיעות ועם מעט איפור . כל גבר אוהב נטורל ויאדיף בחורה טבעית מאשר בחורה אחרי המון ניתוחים פלסטיים . כמובן שגילה גם חשוב ככמה שהיא יותר צעירה היא יותר מדליקה קהל ויותר גברים רוצים אותה . אף אחד לא ירצה סבתא . בגלל זה מאוד חשוב לשמור על המראה מגיל צעיר ולא לשים המון קוסמטיקה .

כל גבר רואה חשפניות כמשהו שבה מהחלומות הקסומות , מהשרטים . חשפנית היא כמו פאיה . כשהיא מגיעה כל הגברים קסומים ומסתקלים רק אליה והיא המרכז של מסיבה . חשפנית צריכה להיות כמו אישה מהמגזין . הכי חשוב היא צריכה לשדר חושניות . חשפנית היא בחורה נקיעה שבאה לעשות מופעה ארוטי כדי לחרמן המון גברים שמסתקלים אליה כמו על המלכה . אחרי המופעה שלה הם עוד המון זמן ידברו על זה ואם היא עשתה עבודה שלה טוב הם עוד יזמינו אותה למסיבה הבאה .

You must be logged in to post a comment.